Διεξήχθει σήμερα φιλικός αγώνας στο Γυμνάσιο Κιτίου μεταξύ των αθλητών μας από το κλιμάκιο Κιτίου και από τα κλιμάκια της Λάρνακας!
Στον αγώνα παρευρέθηκαν και τα κορίτσια των υ16, Άννα Ορθοδόξου και Άννα Δημητρίου και φωτογραφήθηκαν μαζί με τα παιδιά και το τρόπαιο που κατέκτησαν πρόσφατα!
Μπράβο στα παιδιά που αγωνίστηκαν καθώς και τους γονείς τους για την παρουσία τους και να είστε σίγουροι πως θα ακολουθήσουν κι άλλες τέτοιες δράσεις!