Ανακοίνωση Κοινοτικού Συμβουλίου Καλαβασού
Πραγματοποιήθηκε η έναρξη του Χριστουγεννιάτικου χωριού στην Καλαβασό το Σάββατο 26/11/2022.
Ευχαριστούμε τον Υφυπουργό Τουρισμού κύριο Σάββα Περδίος και τους λειτουργούς του Υφυπουργείου για την στήριξη που μας παρείχαν και την καλή συνεργασία μας.
Ευχαριστούμε όλους όσους παρευρέθηκαν στην κοινότητα μας και προσκαλούμε όλο τον κόσμο να έρθει για να περάσει ευχάριστες στιγμές και να νιώσει το πνεύμα των Χριστουγέννων. Ελπίζουμε να συνεχιστεί η αθρόα προσέλευση όπως έγινε το πρώτο Σαββατοκυρίακο.
Ευχόμαστε Καλές Γιορτές σε όλο τον κόσμο και κάθε επιτυχία στα υπόλοιπα έξι Χριστουγεννιάτικα Χωριά.