Ημέρα Γνωριμίας Ενόψει της Μεταρρύθμισης της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και της δημιουργίας του Νέου Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας
24/05/2023 9:27
Ημέρα Γνωριμίας Ενόψει της Μεταρρύθμισης της Τοπικής Αυτοδιοίκησης και της δημιουργίας του Νέου Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας, διοργανώθηκε σήμερα, από κοινού εκδήλωση γνωριμίας των Διοικητικών Συμβουλίων και του Προσωπικού των υπό συνένωση Οργανισμών.
Η εκδήλωση έγινε στο Σταθμό Επεξεργασίας Λυμάτων του ΣΑΛ
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης