Ο Δήμος Λάρνακας συγχαίρει τον Φιλανθρωπικό Σύνδεσμό Ένα Εμείς – Ena Emeis για την πρωτοβουλία και τον καθαρισμό της παραλίας των Διυλιστηρίων στην Λάρνακας καθώς και του βυθού σε συνεργασία με την ομάδα δυτών Hippocampus Subaqua Club.
Επίσης συγχαίρει όλους τους συμμετέχοντες για την ενέργεια αυτή και για το ζήλο που υπέδειξαν, ώστε να διατηρηθεί το περιβάλλον καθαρό.
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης