Υπεύθυνος χειριστής αυτόματης γραμμής παραγωγής ζωοτροφών στη Λάρνακα

Λήγει στις: 13/04/2019

Τίτλος:

Υπεύθυνος χειριστής αυτόματης γραμμής παραγωγής ζωοτροφών

Συνοπτική Περιγραφή:

Η PARADISIOTIS LTD αναζητά πτυχιούχο Μηχανολόγο Μηχανικό (ή παρόμοιο πεδίο σπουδών) ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την παραγωγή, την εφαρμογή όλων των διαδικασιών ελέγχων, ασφάλειας αλλά και περιορισμένης έκτασης επισκευών και χειρισμού αυτόματων μηχανών παραγωγής.

Βασικές Αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου:

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Υπεύθυνος για την συμμόρφωση και εφαρμογή όλων των μεθόδων και διαδικασιών που έχουν αναπτυχθεί.
  • Επίβλεψη της παραγωγής.
  • Χειρισμός των μηχανών εργοστασίου.
  • Αναφορά στην διεύθυνση την πρόοδο της συνολικής παραγωγής ή και τμήματος της παραγωγής.
  • Αναφορά στην διεύθυνση για οποιοδήποτε πρόβλημα, κώλυμα παρουσιάζεται.
  • Περιορισμένης έκτασης επισκευές.