Ζητείται Βοηθός Κλινικού Εργαστηρίου

Λήγει στις: 18/06/2017

Το ΧΗΜΕΙΟ Α.ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΛΤΔ ως ένα από τα πλέον σύγχρονα και δυναμικά εργαστήρια της Κύπρου επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Κλινικού Εργαστηρίου στη Λάρνακα για πλήρη απασχόληση.

Απαραίτητα προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου σε ένα από τους πιο κάτω κλάδους : Βιολογία , Βιοχημεία ,Κλινική Χημεία , Βιοιατρικές Επιστήμες , ΤΕΙ κλάδος κλινικών  εργαστηρίων η άλλου συναφούς κλάδου.
  • Καλή γνώση Ελληνικής – Αγγλικής Γλώσσας και χειρισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, ακεραιότητα χαρακτήρα.
  • Άτομο σοβαρό, υπεύθυνο με πρωτοβουλία και ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες, ευελιξία και διάθεση εξυπηρέτησης.
  • Εμπειρία αιμοληψίας και προηγούμενη πείρα θα θεωρηθούν επιπρόσθετα προσόντα.

Καθήκοντα

  • Χρήση ειδικού προγράμματος εργαστηρίου.
  • Προετοιμασία δειγμάτων και προώθηση στα διάφορα τμήματα.
  • Φόρτωση αναλυτών , παρακολούθηση και ολοκλήρωση εξετάσεων.
  • Διενέργεια ποιοτικού ελέγχου και έλεγχος αποτελεσμάτων.
  • Να έχει την ικανότητα να δουλεύει κάτω από πίεση.
  • Να μπορεί να εργαστεί σε υπηρεσία on call.

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας.
  • 13ος μισθός.
  • Φιλικό και άνετο περιβάλλον εργασίας.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο info@biodiagnostiki.com

Σχετικά νέα

No Results
X
Translate »