Πραγματοποιείται σήμερα 5 Νοεμβρίου 2023, η εκδρομή του Δήμου Λάρνακας για άτομα 3ης ηλικίας.
Ο Δήμαρχος Λάρνακας και το Δημοτικό Συμβούλιο εκφράζουν την εκτίμηση και τον απέραντο σεβασμό τους σε όλους τους συνταξιούχους της Λάρνακας για την πολύχρονη προσφορά τους στην πόλη και στην κοινωνία μας.
Το μήνυμα Ανδρέα Βύρα
Ως Δήμαρχος της Λάρνακας, θα ήθελα να εκφράσω τη βαθιά εκτίμηση και τον απέραντο σεβασμό μου προς τους συνταξιούχους της πόλης μας. Η σημερινή μέρα ήταν αφιερωμένη σε εσάς, τους ανθρώπους που με το έργο και τη δράση σας έχετε συνεισφέρει τόσο πολύ στην κοινωνία μας.