Οι «Παρενέργειες» Stand-up comedy με τον Αλέξανδρο Τσουβέλα έρχονται στο Παττίχειο Δημοτικό Αμφιθέατρο Λάρνακας
20/05/2022 12:40
Την Παρασκευή 27 Μαίου 2022 στις 9:00 μ.μ., στο Παττίχειο Δημοτικό Αμφιθέατρο Λάρνακας έχουμε τη Θεατρική Παράσταση «Παρενέργειες» Stand-up comedy με τον Αλέξανδρο Τσουβέλα.
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης