Η Παιδική Παράσταση ΑΛΩΠΗΞ ή ΑΛΕΠΟΥ στο Δήμος Δρομολαξιάς – Μενεού
24/01/2024 10:24
Ο Δήμος Δρομολαξιάς – Μενεού, παρουσιάζει την Παιδική Παράσταση ΑΛΩΠΗΞ ή ΑΛΕΠΟΥ; την Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2024 στις 11:30 π.μ. στηνΑίθουσα πολλαπλής χρήσης Β’ Δημοτικού Σχολείου Δρομολαξιάς. Η είσοδος είναι Δωρεάν.
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης