Γενέθλιά μέρα των 100χρόνων του πρωτοπόρου αγωνιστή Μιχάλη Νικόλα Κκαϊλή από το Κίτι
26/02/2024 12:15
Αντιπροσωπεία του ΑΚΕΛ Λάρνακας με επικεφαλής την Επαρχιακή Γραμματέα Χρυσταλλα Αντωνίου, επισκέφτηκε τον σύντροφό Μιχάλη Νικόλα που σήμερα κλείνει 100 χρόνων, πάντα στην πρωτοπορία των αγώνων. Δώσαμε την υπόσχεση που μας ζήτησε, να συνεχίσουμε το έργο τους στο δύσκολο, ανηφορίζει δρόμο για να κτίσουμε μια καλύτερη, πιο ποιοτική Κοινωνία.
Για τις δικές του ευχές επικοινώνησε τηλεφωνικά και ο Γ.Γ. ΑΚΕΛ, Στέφανος Στεφάνου.
Προς τιμή του Μιχάλη Νικόλα Κκαϊλή, θα γίνει εκδήλωση την Τετάρτη 6 Μαρτίου στις Λαϊκές Οργανώσεις Κιτίου, η ώρα 7:00 με ομιλητή τον Στέφανος Στεφάνου, Γενικό Γραμματέα ΑΚΕΛ.
Στην αντιπροσωπεία του ΑΚΕΛ συμμετείχαν και βουλευτής Λάρνακας Ανδρέας Πασιουρτίδης, ο Οργανωτικός Γραμματέας Χριστός Κκονες, ο συντονιστής υπαίθρου Ρένος Γεωργίου, ο Γραμματέας ΑΚΕΛ Κιτίου Μιχάλης Μιχαηλ και ο Πρόεδρος ΕΚΑ Λάρνακας Κωστάκης Παντελής.
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης