Άναψαν τα φώτα της νέας δημοτικής αγοράς – Το ιστορικό κέντρο αλλάζει
18/01/2023 13:33
Υλικό από το λογαριασμό του Δ.Σ κ. Μάριου Κουκουμά
τελειώματα!
Η νέα Δημοτική Αγορά Λάρνακας είναι πλέον γεγονός!
*οι τελευταίες εργασίες για ένα πολυαναμενόμενο έργο και όραμα ετών για την πόλη μας. Η 23η Ιανουαρίου ημέρα παράδοσης του έργου είναι πολύ κοντά και είναι βέβαιο ότι η Αγορά θα αποτελέσει πόλο έλξης για ντόπιους και ξένους επισκέπτες.
Processed with VSCO with presetProcessed with VSCO with preset
Η ιστοσελίδα μας χρησιμοποιεί cookies για να βελτιώσει την εμπειρία σας. Θα θεωρήσουμε πως είναι εντάξει μαζί σας εφόσον συνεχίσετε την περιήγηση στη σελίδα.ΑΠΟΔΟΧΗΌροι χρήσης