Λειτουργός Πωλήσεων για το τμήμα Ζαχαροπλαστικής – Λάρνακα

Λήγει στις: 24/09/2020

Η εταιρεία Πέργαμος δέχεται αιτήσεις για άμεση πρόσληψη Λειτουργού Πωλήσεων για το τμήμα Ζαχαροπλαστικής στο κατάστημά της στην Λάρνακα.

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτη/ος δευτεροβάθμιας / τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Ευχέρεια στην χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Άριστη γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα και ευχάριστη προσωπικότητα με οργανωτικές ικανότητες, συντονισμού εργασιών και εμπειρία στις πωλήσεις
  • Ενδιαφέροντα και γνώσεις σε θέματα Ζαχαροπλαστικής
  • Ενθουσιώδες άτομο με δεξιοτεχνία στη διακόσμηση
  • Θέληση για εκμάθηση προϊόντων και τεχνικών
  • Προϋπηρεσία σε παρόμοια θέση θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Καθήκοντα

  • Οργάνωση και συντονισμός ενεργειών προώθησης των προϊόντων του τμήματος
  • Καθημερινή επίβλεψη των τμημάτων και τοποθέτησης επαναληπτικών παραγγελιών για αναπλήρωση του στοκ
  • Ανάπτυξη των πωλήσεων και καθοδήγηση πελατών για τη χρήση των προϊόντων του τμήματος Ζαχαροπλαστικής

Η εταιρεία προσφέρει

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ωράριο 38 ώρες την εβδομάδα (2 Τετάρτες τον μήνα 09:00 – 14:00 και 2 Τετάρτες τον μήνα all day Off)
  • Μισθός αναλόγως προσόντων και πείρας.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους στο Email:

careers@pergamos.com.cy

ή στο FAX: 22350757.

Παρακαλώ πολύ όπως αναφέρετε την θέση για την οποία υποβάλλετε την αίτηση σας“Λειτουργός Πωλήσεων – τμήμα Ζαχαροπλαστικής για το κατάστημα της Λάρνακας”.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα απαιτούμενα δεν θα ληφθούν υπόψη.

Σχετικά νέα

No Results
X
Translate »