Junior Accountant – McDonald’s™ Cyprus

Λήγει στις: 17/12/2020

Ρόλος / Job Role

Ως Junior Accountant στη McDonald’s™ θα εργάζεστε σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον που απαιτεί ομαδικότητα και επαγγελματικότητα. / As a Junior Accountant at McDonald’s, you will be working in a pleasant work environment that requires teamwork and professionalism.

Κύρια Καθήκοντα / Main Duties:

  • Πλήρη και ακριβή τήρηση λογιστικών βιβλίων/ Maintain complete and accurate accounting records
  • Καταγραφή λογιστικών εγγραφών που σχετίζονται με έσοδα και έξοδα / Recording of accounting transactions related to expenses and revenues
  • Υποστήριξη σε διάφορα λειτουργικά καθήκοντα του Τμήματος Λογιστηρίου / Assist in various operation duties of the Accounting Department

Απαιτούμενα Προσόντα / Qualifications required

  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας / Excellent knowledge of Greek and English Language
  • Δίπλωμα LCCI – Επιπέδου Higher / LCCI – Higher level
  • Καλή γνώση Microsoft Office / Good knowledge of Microsoft Office
  • Τουλάχιστον 1 χρόνο εργασιακή εμπειρία σε παρόμοια θέση / At least 1 year of work experience in a similar position
  • Συναφές Πτυχίο ή Δίπλωμα Πανεπιστημιακού επιπέδου θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν / Relevant University level Degree or Diploma will be considered an additional qualification
  • Ακεραιότητα χαρακτήρα / Personal integrity

 Ωφελήματα / Benefits

  • Ανταγωνιστικός βασικός μισθός συμπεριλαμβανομένου 13ου μισθού / Competitive basic salary including 13th salary
  • Δωρεάν γεύμα εν ώρα εργασίας / Free meal during working hours
  • Ασφάλεια ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης / Health care insurance
  • Ταμείο προνοίας / Provident fund

Hr@mcdonalds.com.cy

268479

Σχετικά νέα

No Results
X
Translate »