Breaking News

Αθλητικά Νέα

Η ΜegabetPlus σας προσφέρει το πανόραμα της 15ης αγωνιστικής για τις ομάδες μας (vids)

Η ιστοσελίδα μας σας ενημερώνει για τα αποτελέσματα και το ρεπορτάζ των ομάδων της πόλης  μας για την αγωνιστική που μας πέρασε.

Δείτε αναλυτικά ρεπορτάζ, δηλώσεις και φάσεις των αγώνων των ομάδων της πόλης μας.

Τη στήλη χορηγεί η ΜegabetPlus

ΑΕΚ και Ολυμπιακός κόλλησαν στο 0-0 σε ένα παιχνίδι, όπου και οι δύο ομάδες ήθελαν τη νίκη, ωστόσο έχασαν αρκετές φάσεις και δεν κατάφεραν  να φτάσουν σε ένα γκολ.

Κόλλησαν στο μηδέν ΑΕΚ και Ολυμπιακός

Σε ένα παιχνίδι με αρκετές φάσεις, η Νέα Σαλαμίνα πήρε δίκαιη νίκη (3-2) καθώς ήταν καλύτερη απέναντι στον αξιόμαχο Εθνικό που πίεσε στα τελευταία λεπτά αλλά δεν μπόρεσε να ισοφαρίσει. Παίκτης του αγώνα ήταν ο Κίνγκσλεϊ που πέτυχε δύο γκολ μέσα σε τρια λεπτά προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Νίκη εξάδας με σούπερ Κίνγκσλεϊ!

Μπορεί στην Πάφο χτές να υπήρχαν φόβοι για καταιγίδες και δυνατούς ανέμους, που θα έθεταν τη διεξαγωγή του αγώνα αμφίβολη, όμως στο «Στέλιος Κυριακίδης», μία ήταν η καταιγίδα και αυτή ήταν η Ανόρθωση. Νίκη κορυφής πέτυχε η Ανόρθωση. Η μεγάλη Κυρία επικράτησε εκτός έδρας της Πάφου με 3-0 και πλέον είναι μόνη στη κορυφή της βαθμολογίας. Τα τέρματα της Κυρίας πέτυχαν ο Σίλντενφελντ και δύο γκολ ο Ρούμπεν Ράγιος με εκτέλεση πέναλτι. Η ομάδα του Τιμούρ Κετσπάγια ήταν καλύτερη σχεδόν σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και δίκαια πήρε τους τρεις βαθμούς.